Apie mus


Ar Jūs svajojate apie jaukius namus, kurie atspindėtų Jūsų unikalų skonį ir gyvenimo būdą? Jei taip, „ AV interjerų “ dizaineriai visuomet pasiruošę padėti realizuoti Jūsų vizijas. Mes suderiname Jūsų asmenybės pomėgius ir poreikius su mūsų profesinėmis žiniomis ir naujausiomis dizaino idėjomis, atsižvelgdami į Jūsų finansines galimybes.

Mūsų santykis su daiktais, su mus supančia aplinka dažnai apibrėžiamas estetinėmis kategorijomis, tačiau kartais to nepakanka ir mums prireikia epitetų: “puiku, super, faina, liuks, fantastika…..kas tai? Оgi tai teigiama reakcija į kažką daugiau nei estetinis reiškinys. Būtent taip dažnai vertinami interjerai. Norime, kad ir Jūsų namai keltų estetinį pasigėrėjimą. Kuriame įvairių stilių interjerus. Vertiname ilgalaikę kokybę, subalansuotus šviesos ir spalvų derinius, kurie veikdami kartu sukuria šiltus, jaukius namus. Mes nesistengiame kurti tokių interjerų, kuriuose matytųsi mūsų „tipiškas parašas“, bet atrandame dizaino sprendimus, kurie sukuria kiekvieno kliento unikalų stilių, atspindintį jo poreikius, skonį ir asmenybę.

Aukštos kokybės dizainas išauga iš dizainerio sugebėjimo suprasti užsakovo norus ir poreikius. Todėl tikimės iš užsakovų nuoširdaus bendravimo ir bendradarbiavimo, savo minčių ir norų išsakymo.

Mūsų šūkis: Nebijok naujų idėjų ir siek tobulybės!

Audra Kasperavičiene

Dizainerė

Informacija ...

 

Valdas Kasperavičius

Dizaineris

Informacija ...